Kedves Felvételizők!
Kedves Szülők!

A felvettek névsora tagozatonként, azon belül oktatási azonosító szerint az alábbi linkekre kattintva megtekinthető.
A felvételi értesítést postai úton is megküldjük.

071 - informatika tagozat
072 - multimédia-informatika tagozat
073 - nyelvi előkészítős informatika-tagozat
074 - hátránykompenzációs informatika tagozat

Gratulálunk a sikeres felvételihez,
Vezetőség

Ismételten együtt örülhetünk tanulóink sikerének.

Az ÁSzÉV Informatikai szakmacsoportjában iskolánk tanulói ismételten eredményesen szerepeltek:

Hegyesi Dani 9. (+100 pont a felvételihez)
Dunai Tamás 15. (+50 p)
Hegedüs Bernát 23. (+25 p)

Gratulálunk diákjainknak, és felkészítőtanáraiknak!

HDani_DTomi_HBernat.jpg

A közelmúlt néhány versenyének eredményei összefoglalva:

 

Nemes Tihamér programozói verseny 2. fordulójába jutott:

Nyikon Zoltán Ferenc 9.b

Südi Tamás 10.b

Balázs Henrik Zsigmond 10.d

Nahimi Selim Krisztián 10.d

Nemes Tihamér programozói verseny 3. fordulójába jutott:

Nahimi Selim Krisztián 10.d (márc. 3.-án lesz a döntő)

 

Nemes Tihamér alkalmazói verseny 2. fordulójába jutott:

Siklósi Gergely 10.d

 

OKTV  programozói verseny erdeménye:

Dunai Tamás 12.a országos 74. hely

Demeter Norbert Krisztián 12.d   országos 48. hely

 

WebGraf informatika verseny 2017

1. hely Whole new world: Kollár Ádám, Szécsényi Péter, Varga Dániel (11. a csapata)

 

Arany Dániel Matematika Verseny II. fordulójába Dániel Márk és Fekete Máté továbbjutott, mely február 8-án 14-18 között kerül megrendezésre

 

 

A 2ez4us csapat a MaTech verseny második fordulójába jutott!

 

 

Gratulálunk minden versenyzőnek és felkészítőtanáraiknak!

 


K 2018

Legyél Te is Informatikus!

A HTTP Alapítvány március 3-án megrendezett Informatikai Oktatási Konferenciáján vehették át tanulóink és felkészítő tanáraik a SkillsJunior 2018 eredményéért járó okleveleket.
Fábián Bence (2.helyezett) és Demeter Norbert Krisztián (3. helyezett) tanulók, valamint Piedl Péter és Spitzmüller Árpád. kollégák kaptak elismerést. A 12.D osztályból sok tanuló indult, és nagyon szép helyezést értek el mindannyian a közel 200 versenyző diák között.

Bővebben...

Lezárult a SkillsJunior 2018-as verseny, az alábbi eredményekkel:

2. Fábián Bence
3. Demeter Norbert Krisztián
5. Horváth Márk Zsolt
7. Liu Richárd
10. Bardi Dániel
11. Muhi Marcell

Fábián Bencét és Demeter Norbert Krisztiánt meghívták a március 3.-i "Legyél Te is Informatikus" konferenciára, ahol ők jutalomban fognak részesülni, Spitzmüller Árpád kollégával együtt!
Gratulálunk a tanulóknak és felkészítőtanáraiknak egyaránt!


Kedves Ismerőseink!

Szomorú szívvel tudatjuk mindenkivel aki ismerte és szerette,

Katona Ibolya, egykori kollégánk elhunyt.

A család gyászában ezúton is osztozunk.

Ibolya emlékét szívünkben őrizzük!

 


Joomlaportal Facebook Box


Köszöntjük weblapunkon

* * * * * * * * * * * * * *

Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
<<  Április 2018  >>
 H  K  Sz  Cs  P  Sz  V 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Dokumentumok

Galéria

Képek